OSTROVSKI.PLElektrykMonter instalacji światłowodowych i elektrycznych

Monter instalacji światłowodowych i elektrycznych

23.04.2022

OSTROVSKI SP. Z O.O. specjalizuje się w pracach związanych z szeroko pojętą elektryką. Od ponad 5 lat działamy na rynku polskim, swoje usługi prowadzimy również w Niemczech i Belgii. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko ELEKTRYKA / ELEKTROMONTERA do pracy na terenie Niemiec.

Poszukiwany – Elektromonter, Elektryk budowlany/przemysłowy, Monter instalacji teletechnicznych ze znajomością elektryki.

Zakres obowiązków:

  • Montaż tras kablowych w rurkach instalacyjnych, montaż korytek kablowych,
  • Wyszukiwanie i usuwanie usterek i awarii w instalacjach elektrycznych niskiego napięcia,
  • Czytanie rysunków technicznych i planów budowy, praca w oparciu o dokumentację,
  • Montaż skrzynek teletechnicznych i podłączenie ich do zasilania,
  • Montaż instalacji światłowodowych w budynkach – szkolimy na miejscu,
  • Podłączanie gniazd antenowych i internetowych,
  • Sporządzanie raportów z wykonanej pracy,
  • Dbanie o powierzone narzędzia, elektronarzędzia i samochody,
  • Sumienne wykonanie zleconych prac.

Wymagamy:

  • Minimum 3 – letniego doświadczenia jako Elektryk w branży budowlanej / przemysłowej – wymagane
  • Doświadczenie montażu instalacji elektrycznych i podłączeniu rozdzielnic – wymagane
  • Wykształcenia technicznego lub zawodowego w zawodzie Elektryk lub pokrewnym – wymagane
  • Umiejętności czytania planów i schematów elektrycznych – wymagane
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – wymagane
  • Prawo jazdy kat. B (minimum 1 rok) – wymagane
  • Własne auto na przejazdy do Niemiec (na miejscu jest auto służbowe do pracy)
  • Zaangażowania i dbałości podczas wykonywania powierzonych zadań, umiejętności utrzymania porządku w miejscu pracy, umiejętności pracy w grupie i utrzymania dobrych relacji – wymagane
  • Dobrej organizacji pracy i dbałości podczas wykonywanej pracy – wymagane

Oferujemy:

  • Stałą pracę, ciągłość zleceń,
  • Wynagrodzenie od 20 euro brutto na godzinę, ok. 50h w tygodniu,
  • Współpraca B2B – własna działalność gospodarcza z A1,
  • Miłą atmosferę oraz współpracę z otwartymi, chętnymi do pomocy ludźmi,
  • Opiekę koordynatora w języku polskim, również po godzinach pracy,
  • Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach,
  • Planowane z wyprzedzeniem zjazdy ok. 4-5 tygodni / ok. 1 tydzień – *w zależności od terminów budowy, z możliwością dogadania w sprawach indywidualnych,
  • Odzież roboczą, niezbędny zestaw narzędzi podręcznych i elektronarzędzi,
  • Terminowe wypłaty,
  • Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobycie dużego i różnorodnego oświadczenia w ciekawych projektach.

Jeśli jesteś zainteresowany nie musisz przesyłać CV, wystarczy że odpowiesz na nasze pytania w formularzu:
ostrovski.pl/formularz-CV

Masz pytania? Napisz do nas rekrutacja@ostrovski.pl