Firmy

Pobierz najnowsze portfolio Ostrovski dla firm Porftolio.pdf [1.7mb], zdjęcia umieszczone w pdf, w większej rozdzielczości do pobrania tutaj Potrfolio-full.zip [29mb]

Prowadzisz sklep odzieżowy lub agencję reklamową? Masz własną markę modową? Szukasz nietuzinkowych produktów, które wzbogacą Twój asortyment lub będą doskonałym prezentem bądź gadżetem reklamowym?

Jako polski, renomowany producent wysokiej jakości wyrobów i akcesoriów odzieżowych z segmentu premium, zapraszamy firmy do współpracy. Szyjemy w kraju, nie sprowadzamy towaru z Chin, dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nietypowe zamówienia. Gwarantujemy szybką realizację i zadowolenie z jakości naszych produktów.

Współpracujemy na różne sposoby, realizujemy projekty kompleksowo, od pomysłu po dostawę, obejmujące kilka jak i kilka tysięcy sztuk. Podchodzimy elastycznie do potrzeb i możliwości naszych klientów.

Oferujemy możliwość wykonania i wszyscia w produkty metek (przykład poniżej), stempli na skórze lub innych sposobów sygnowania produktów logo klienta. 

ostrovski sklep
portfel skorzany

Sieć salonów

Poszukujemy salonów lub sieci salonów z odzieżą i akcesoriami dla mężczyzn, domów mody, pracowni krawieckich w największych miastach (Łódź, Warszawa, Kraków, Trójmiasto) do stałej współpracy i ekspozycji naszych produktów. Zapraszamy także do kontaktu barber’ów.

ostrovsaki sklep z artykulami dla mezczyzn
metki wszywane ostrovski

Firmy eventowe

portfel-skora-ostrovski

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą firmy, które poszukują dla swoich klientów nietypowych rozwiązań. Możemy zaproponować min. szelki w ciekawym kolorze, indywidualnym kroju czy skórzane gadżety prezentacyjne do reklamowania swojej marki podczas imprez. Na życzenie, wyroby sygnować możemy logiem klienta.

Branża HoReCa

Dla hoteli, restauracji i firm cateringowych, które ustanowiły wysokie standardy strojów i wyglądów swoich pracowników, proponujemy rozwiązanie, które te standardy pomoże podnieść i utrzymać. Rozwiązanie które sprawi, że będzie można zapomnieć o wychodzących ze spodni koszulach kelnerów, barmanów, obsługi hotelowej.

ostrovski-sleeve-garters-3-1-3

Działy marketingowe przedsiębiorstw

Oferta dla firm

Firmom, które swoim klientom, kontrahentom oferują pamiątki, gadżety w podziękowaniu proponujemy personalizowane, ręcznie robione wyroby skórzane, które możemy sygnować logiem Państwa firmy. Również jako pamiątki jubileuszowe i prezenty motywacyjne dla swoich struktur administracyjnych i pracowników.

Kontakt

Indywidualne zamówienia hurtowe dla firm realizowane są przez Ostrovski sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie.

Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@ostrovski.pl oraz telefonicznego +48 600 953 923, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

ostrovski-sleeve-garters-3-1-2

Obserwuj nas!

.

Masz pytania?
Zadzwoń!
+ 48 608 307 111