Maseczka ochronna

Dostępność: Duża ilość w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 7,00 zł 7.00
bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Podstawą ochrony przed zakażeniami wirusowymi jest przestrzeganie zasad higieny – najważniejsze jest częste mycie rąk wodą z mydłem, dezynfekcja środkami na bazie alkoholu, niedotykanie twarzy brudnymi dłońmi oraz unikanie dużych skupisk ludzi. (przerobić)

Do przenoszenia się wirusów dochodzić może drogą kropelkową (gdy materiałem zakaźnym jest śluz z dróg oddechowych i jamy ustnej), przez kontakt z zanieczyszczonymi przedmiotami oraz zainfekowanymi powierzchniami. (przerobić)

Nasze maseczki szyjemy w higienicznych warunkach, używając jednorazowych rękawiczek i maseczek higienicznych. Przed rozpoczęciem pracy odkażamy również stanowiska szwalnicze. Po uszyciu nasze maseczki poddajemy również sterylizacji parą o wysokiej temperaturze. Produkt zapakowany jest w wygodny woreczek strunowy. Woreczek chroni przed wilgocią i brudem, możesz go użyć również później do przechowania zużytej maseczki. (moje)

Materiał: 100% bawełna z certyfikatem Oeko-Tex + flizelinowa włóknina medyczna

Sposób zakładania - zakładać czystymi dłońmi, przy zdejmowaniu nie dotykaj części przedniej a potem zdezynfekuj ręce.

Nie wiesz ile maseczek możesz potrzebować? Pomyśl w jakich miejscach i sytuacjach chcesz używać maseczki. Musisz też policzyć, ile razy w tygodniu Ty i Twoi bliscy planujecie wychodzić z domu do sklepu, do pracy oraz czy poruszasz się komunikacją miejską i jak długo. Zaleca się aby maseczki były noszone nie dłużej niż 30 minut. (moje)

Żadna maseczka nie daje 100% bezpieczeństwa przed zakażeniem się wirusem, do zarażenie może dojść nawet przez potarcie oczu brudnymi rękoma, ponieważ wirusy przechodzą przez błony śluzowe. (przerobić)

Jej największą zaletą jest ochrona przed bezpośrednim dotykiem rękoma twarzy, okolic nosa i ust.(moje)

Pamiętaj aby po użyciu zadbać o odpowiednią utylizację! (moje)

W czasie epidemii koronawirusa trzeba przedsięwziąć dodatkowe środki ostrożności. Ministerstwo Zdrowia na swojej stronie informuje:

"Noszenie maseczki zasłaniającej usta i nos może pomóc ograniczyć rozprzestrzenianie się niektórych chorób układu oddechowego.  Jednak stosowanie samej maseczki nie gwarantuje powstrzymania infekcji i powinno być połączone ze stosowaniem innych środków zapobiegawczych, w tym higieną rąk i zasadami ochrony podczas kaszlu czy kichania (patrz wyżej) oraz unikaniem bliskiego kontaktu z innymi ludźmi (co najmniej 1 metr odległości). Światowa Organizacja Zdrowia doradza racjonalne stosowanie maseczek."

Źródło: https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

Pozostałe odsyłacze w temacie Covid-19:

https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/advice-for-public/when-and-how-to-use-masks

Jeśli interesuje Cię większa ilość, zamówienie maseczek dla pracowników Twojej firmy napisz do nas.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl