Czas realizacji i koszty dostawy

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 200zł

Realizacja zamówienia

Zamówienia złożone (wpłata została zaksięgowana lub za pobraniem) do godziny 17:00 jest przygotowywane do wysyłki w tym samym dniu, wysyłka następuje dnia następnego. Niemniej jednak prosimy o zwrócenie uwagi, jaki jest maksymalny czas realizacji zamówienia – informacja ta jest podana w karcie produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty były zawsze dostępne, w przypadku braków na magazynie prosimy o kontakt – poinformujemy, jaki jest realny termin dostępności, standardowo najczęściej wynosi on do 2 dni od złożenia zapytania. Odpisujemy zaraz po otrzymaniu maila i niezwłocznie informujemy o dostępności produktu.

Ważne: czas realizacji liczy się – niezależnie od wielkości zamówienia – dla produktu, który podany ma najdłuższy czas wysyłki. W przypadku, kiedy ilość produktów do zamówienia jest większa, niż ilość dostępna w magazynie, zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane, a informacja o tym pokaże się automatycznie.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz pełne informacje o zamówieniu, jego kosztach oraz adresie wysyłki. Po utworzeniu i wysłaniu paczki otrzymasz informację wraz z linkiem do śledzenia przesyłki. Dla paczkomatów istnieje pole wyboru, do którego paczkomatu ma zostać dostarczona przesyłka.

Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj  48h od złożenia zamówienia (szczegółowe informacje o czasie potrzebnym do realizacji znajdują się w karcie produktu), w godzinach pracy firmy, w dni robocze od poniedziałku do piątku.
Przykład: składając zamówienie w piątek w godzinach późno-wieczornych, a w poniedziałek wypada święto, to odliczane czasu potrzebnego na realizację zamówienia zaczyna się we wtorek. 

Zastrzegamy sobie również możliwość wydłużenia czasu realizacji nawet do 5 dni, w przypadku opóźnienia w zatowarowaniu magazynu lub zwiększonej ilości zamówień, a informacje o wydłużonym terminie realizacji prześlemy niezwłocznie zmieniając status zamówienia.


Koszty dostawy

 

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

Koszt wysyłki kurierem 

Czas dostawy

Przelew/Płatność online

Płatność
za pobraniem

1-2 dni robocze

15,60 zł

19,60 zł 

 

Koszt wysyłki Paczkomatem.

Czas dostawy

Przelew/Płatność online

Brak płatność
za pobraniem

1-3 dni robocze

11,30 (1 szt) – 11,60 zł (2 szt i więcej)

– zł

 

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 200zł


Informacje dodatkowe

1. Informacje o przesyłce

Statusy zamówień na każdym etapie, od momentu złożenia aż po wysyłkę są na bieżąco zmieniane, a klient jest o nich informowany drogą mailową, na adres podany przy zamówieniu. Po nadaniu przesyłki status zmienia się na ‘przesyłka wysłana’, a dane potrzebne do jej śledzenia znajdziesz na mailu.

2. Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Nie posiadamy sklepu stacjonarnego, ani siedziby otwartej w stałych godzinach, dla tego jedynym preferowanym przez nas sposobem dostarczenia produktów jest wysyłka. 

Obserwuj nas!

.

Masz pytania?
Zadzwoń!
+ 48 608 307 111